Η δράση στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΤ

Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους ερασιτεχνικούς αγώνες το Σαββατοκύριακο 8 και 9 Δεκεμβρίου 2018:

ΣΑΒΒΑΤΟ 08 – 12 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ 16 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Πύργου Πύργος – Ακ Αμπελακιων Ντινος Ρατζας – Κωστηρας
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1 – ΑΟΤ Τατσιοπουλος Πλοκας – Ποντικης
Μπαλκουρας Δημητρα β – Μετεωρα Τουλουμης Καπερωνης – Κουτσαγιας
Οικουμενιου Οικουμενιος – Δημητρα α Τζιοτζος Σινδρος – Σακκας
Ρεπό : Νεοχωρι
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 15:00
Πυργετου Πυργετος – Πηγη Λεωνιδας Σ Νταλουκας – Μπαλας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι – Πυργος Κοντινος Ανδριοπουλος – Παφης
Διάβας Κρ Βρύση – Αχιλλεας Πετσας Τουλουμης – Αποστολου
Σαραγίων Σαραγια – Καλύβια Ζησης Παπαγεωργοπουλος-Καλογριας
Φήκης Φήκη – Δήμητρα Κουτσαγιας Μανασης Μ – Ντινος
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο – Αγ Μονή Μανασης Κ Λεωνιδας Κ – Αλεξοπουλος
Νεοχωρίου Νεοχωρι – Καστρακι Δουλοπουλος Σταφυλας – Κωτουλας
Πορταικος – Γλύνος 3-0
Ταξιάρχες – ΑΕΤ 3-0

ΚΥΡΙΑΚΗ 09 – 12 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Κηπακίου Κηπάκι – Κεραμίδι Ζησης Καλογριας – Καπερωνης
Ριζαριου Ριζαριο – Καρυες Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ- Παπαγεωργοπουλος
Αρδανίου Αρδανι – Κρήνη Λεωνιδας Σ Τουλουμης – Σακκας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή – Πετρωτό Μανασης Μ Ντινος – Πλοκας
Οικουμενίου Οικουμένιος – Λόγγος Μανασης Κ Τζιοτζιος – Τατσιοπουλος
Ζάρκου Ζάρκο – Ακαδημία 1 Κωτουλας Κωστηρας – Κουτσαγιας
Χρυσαυγής Αστερας – Γριζάνο Πετσας Κατσογιαννος – Ποντικης
Καρυων Ακ Αμπελακιων – Παραληθαίοι Κοντινος Νταλουκας – Παφης
Ρεπό : Βασιλικής
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Βαλτινού Βαλτινό – Πιαλεία Μανασης Κ Λεωνιδας Κ – Κωτουλας
Θεόπετρας Θεόπετρα – Παλαιομ/ρο Πετσας Παπαγεωργοπουλος – Καλογριας
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια – Φωτεινό Κοντινος Κατσογιαννος – Καπερωνης
Μουριας Δροσερό – Λυγαρια Κουτσαγιας Ζησης – Μανασης Μ
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος – Δενδρ/ρι Λεωνιδας Σ Νταλουκας – Ανδριοπουλος
Παλαιομ/ρου Ροπωτό – Πρίνος Δουλοπουλος Καψουρας – Ποντικης
Τζουρτζια – Φιλύρα 3-0
Βυτουμας – Κεφαλ/κος 3-0
Ρεπό : Γόμφοι
Κ 12 1ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ – Πύργος α Τζιοτζιος
Μπαλκουρας Μεγαλ/ρι – Δημητρα α Ντινος
Μπαρας Αχιλλεας – Ακαδημια 1αα Μουστακας
Νεοχωριου Νεοχωρι – Καρυες Τατσιοπουλος
Αγ Μονη – Μετεωρα α 3-0
Ρεπό : Ακ Αμπελακιων
Κ 12 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Πύργου Πύργος β – Σαραγια 2017 Σινδρος
Μπαλκουρας Δημητρα β – Πηγη Κουτσαγιας
Λιλης Βαλτινό – Μετεωρα β Πλοκας
Αγ Βης/να Πορταικός – Οικουμενιος Κωστηρας
Πυργετού Πυργετός – Ακαδημια 1 β Τουλουμης