Η δράση στα τοπικά της ΕΠΣΤ

Ορίστηκαν οι αγώνες και οι διαιτητές για το Σάββατο 16 και την Κυριακή 17 Μαρτίου στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 – 03 – 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ 14 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ – Πετρωτό Σταφυλας Πλοκας – Αβρααμ Β
Μπαλκουρας Μεγαλοχωρι – Δημητρα α Τζιοτζιος Σακκας – Σινδρος
Ακαδημια1- Αχιλλέας 3-0
Ρεπό : Ακ Αμπελακιων
Κ 14 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Κηπακίου ΑΕΤ – Πύργος Παπαγεωργοπουλος Μαρκοπουλος – Καπερωνης
Πυργετού Πυργετός – Μετεωρα Τουλουμης Αργυροπουλος – Κουτσαγιας
Βαλτινού Βαλτινό – Δημητρα β Μαργιωλης Κωστηρας – Κατσογιαννος
Αγ Μονη – Πορταικός 0-3
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 15:30
Πηγης Πηγη – Πορταικος Κοντινος Μανασης Μ – Αλεξοπουλος
Σαραγιων Σαραγια – Φηκη Ζησης Τζιοτζιος – Καλογριας
Διάβας Κρ Βρύση – Κεφαλ/σο Μανασης Κ Καπερωνης – Κωστηρας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι – Νεοχωρι Λεωνιδας Σ Νταλουκας – Σταφυλας
Πύργου Πύργος – Ταξιάρχες Πετσας Μπαλας Χ – Παπαγεωργοπουλος
Μπάρας Αχιλλέας – Καστράκι Δουλοπουλος Παφης – Τουλουμης
Καλυβιων Καλύβια – Αγ Μονη Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ – Αποστολου
Πυργετός – ΑΕΤ 3-0
Γλύνος – Δημητρα 0-3
Γ Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:30
Μεγαρχης Ανταλλάξιμα – Μπελετσι Μαργιωλης Ρατζας – Κατσογιαννος
Λιλης Λιλη – Γενεσι Ανδριοπουλος Τατσιοπουλος – Ντινος
Φωταδα – Ελεθερ/ρι Ματαιώνεται
Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Βασιλικής Βασιλική – Κηπάκι Πετσας Αλεξοπουλος – Τζιοτζιος
Γριζάνου Γριζανο – Ακαδημια 1 Ζησης Μαρκοπουλος – Παφης
Ριζώματος Παραληθαίοι – Λόγγος Κουτσαγιας Σταφυλας – Καπερωνης
Καρυων Ακ Αμπελακιων – Πετρωτό Μανασης Μ Καψουρας – Σινδρος
Χρυσαυγης Αστερας – Κρήνη Τουλουμης Αργυροπουλος – Κατσογιαννος
Ζάρκου Ζάρκο – Κεραμιδι Μανασης Κ Νταλουκας – Καλογριας
Οικουμενιου Οικουμενιος – Ριζαριό Λεωνιδας Σ Παπαγεωργοπουλος-Μπαλας Χ
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή – Αρδάνι Κοντινος Πλοκας – Κωστηρας
Ρεπό : Καρυες
Κ 12 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Καλαμπακας Μετεωρα β – Βαλτινό Λεωνιδας Κ
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:30
Γόμφων Γόμφοι – Βαλτινό Πετσας Καλογριας – Αργυροπουλος
Δενδρ/ριου Δενδροχωρι – Λυγαρια Κοντινος Μπαλας – Μανασης Μ
Πρίνου Πρίνος – Φωτεινό Δουλοπουλος Ανδριοπουλος – Καψουρας
Μουριας Δροσερό – Πιαλεία Κουτσαγιας Σταφυλας – Παπαγεωργοπουλος
Σαρακίνας Χρυσομηλια – Θεόπετρα Λεωνιδας Σ Νταλουκας – Λεωνιδας Κ
Βυτουμας Βυτουμα – Τζουρτζια Μανασης Μ Αλεξοπουλος – Μπαιρακταρης
Ροπωτό – Κεφαλ/κος 3-0
Ασπρ/τος – Φιλύρα 3-0
Ρεπό : Παλ/ρο
Κ 12 1ος Ομιλος ΩΡΑ 15:30
Πύργου Πύργος – Μεγαλ/ρι Τουλουμης
Αγ Μονης Αγ Μονη -Ακ Αμπελακιων Καπερωνης
Φλαμουλίου ΑΟΤ – Αχιλλέας Σινδρος
Μπαλκουρας Δημητρα α – Καρυες Πλοκας
Μετεωρα α – Νεοχωρι 0-3
Ρεπό : Ακαδημια 1 α
Κ 12 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:30
Σαραγιων Συνοικία 2017 – Πύργος β Σακκας
Πηγης Πηγη – Δημητρα β Κωστηρας
Οικουμενιου Οικουμενιος – Πορταικος Μαρκοπουλος
Ακαδημια 1 Ακαδημια 1 β – Πυργετός Τζιοτζιος
Γ Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 15:30
Μεγαλ/ριου Πατουλια – Λεπτοκαρυα Μαργιωλης Τατσιοπουλος – Ράτζας
Σαραγιων Συνοικια – Παλ/ργος Παφης Κουτσαγιας – Κατσογιαννος
Γ Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:30
Προδρομου Πρόδρομος -Ασπροκκλησια Αποστολου Αβρααμ Β – Ντινος