Με αισιοδοξία κατατέθηκε το δυναμικό ψηφοδέλτιο του υποψηφίου δημάρχου Μετεώρων Γιάννη Παπαμηχαήλ (ονόματα)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
Όνομα Συνδυασμού ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΩΡΑ
‘Εμβλημα-Ερμηνεία: Απεικονίζονται οι Ιεροί Βράχοι των Μετεώρων
και Οι κορυφές του ορεινού όγκου του Ασπροποτάμου, με το βέλος να
ορίζει το μότο του συνδυασμού ‘ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ ΨΗΛΑ’

ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΩΡΑ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
1)ΜΠΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
2)ΤΖΙΜΟΡΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

 

Εκλογική Περιφέρεια ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
1)ΒΟΥΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΑΤΣΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (υποψήφια Δημοτική
Σύμβουλος)
2)ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
3)ΠΑΠΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
4)ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
5)ΤΣΑΡΑΠΑΤΣΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
1) ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
2) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
3) ΒΑΒΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
4) ΒΕΛΑΕΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ(υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
5) ΓΙΑΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
6) ΓΚΙΑΤΑ ΚΟΡΩΝΑ ΕΥΘΥΜΙΑ(ΕΦΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
7) ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ(υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
8) ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
9) ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΥΛΟΥ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
10) ΖΑΛΑΒΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
11) ΚΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
12) ΚΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΑΜΠΑΝΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
13) ΛΑΝΤΑΒΟΥ ΜΠΟΚΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
14) ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΗΛΙΑ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
15) ΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
16) ΠΑΠΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
17) ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
18) ΠΡΕΒΕΝΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
19) ΣΙΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΗΡΑΚΛΗ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
20) ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
21) ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΩΜΑ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
22) ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
23) ΤΣΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
24) ΤΣΙΟΜΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
25) ΦΛΕΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
26) ΦΟΥΣΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
27) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΑΧ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (υποψήφιος Δημοτικός
Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ
1) ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
2) ΠΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ
1) ΑΔΑΜΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
2) ΡΑΜΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ
1) ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΝΙΚΟΛEΤΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
2) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
3) ΠΙΣΤΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια ΤΥΜΦΑΙΩΝ
1) ΓΚΑΡΑΜΑΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
2) ΘΩΜΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
3) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια ΧΑΣΙΩΝ
1) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
2) ΚΑΛΤΣΟΥΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)
3) ΛΑΪΟΥ ΝΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
4) ΜΑΝΟΥ ΤΑΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
5) ΣΥΡΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος)
6) ΤΕΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)