Η κανονική περίοδος της National League 1 ολοκληρώθηκε και τη σκυτάλη παίρνουν τα play off και τα play out. Ως γνωστόν τα Trikala Basket θα παίξουν με το Νέο Ληξούρι, με πλεονέκτημα έδρας.
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:
Play Off/1ος Όμιλος
1η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
06/04/24 19.00 Δ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Α1
06/04/24 17.00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ Α2
2η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
10/04/24 19.00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ Α1
10/04/24 19.30 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ Α2
3η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
13/04/24 19.00 Δ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ (εάν χρειαστεί) Α1
13/04/24 17.00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ (εάν χρειαστεί) Α2
Play Off/2ος Όμιλος
1η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
07/04/24 17.00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Β1
07/04/24 12.30 ΚΑΤΣΙΜΗΔΕΙΟ TRIKALA BASKET– ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Β2
2η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
10/04/24 17.00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ Β1
11/04/24 13.30 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ –TRIKALA BASKET Β2
3η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
13/04/24 17.00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ (εάν χρειαστεί) Β1
14/04/24 12.30 ΚΑΤΣΙΜΗΔΕΙΟ TRIKALA BASKET – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ (εάν χρειαστεί) Β2
Play Off/3ος Όμιλος
1η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
06/04/24 17.00 2ου ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Γ1
06/04/24 17.00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΔΕΚΑ Γ2
2η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
10/04/24 17.00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Γ1
10/04/24 17.00 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΕΚΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ Γ2
3η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
13/04/24 17.00 2ου ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ (εάν χρειαστεί) Γ1
13/04/24 17.00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΔΕΚΑ (εάν χρειαστεί) Γ2
Play Out /1ος Όμιλος
1η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
06/04/24 17.00 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
13/04/24 17.00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
13/04/24 16.00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΣ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
20/04/24 17.00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
3η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
20/04/24 17.00 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ (εάν χρειαστεί)
27/04/24 17.00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (εάν χρειαστεί)
Play Out /2ος Όμιλος
1η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
06/04/24 17.00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
2η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
13/04/24 17.00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ- ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
3η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
20/04/24 17.00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ (εάν χρειαστεί)
Play Out /3ος Όμιλος
1η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
06/04/24 17.00 ΑΛΕΞ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ.
06/04/24 17.00 Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
13/04/24 17.00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ. – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
13/04/24 17.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
3η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
20/04/24 17.00 ΑΛΕΞ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ. (εάν χρειαστεί)
20/04/24 17.00 Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (εάν χρειαστεί)
Prev
ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ
Ενημέρωση για το πρόγραμμα (1/4)