9.5 C
Παρασκευή, 26 Απριλίου, 2024

ΔΕΙΤΕ- Γαρδίκι Θεσπρωτίας-Ελευθεροχώρι Τρικάλων 1-1 (ΒΙΝΤΕΟ με τα γκολ)

Το trikalaola.gr βιντεοσκόπησε όλο το χθεσινό (Τετάρτη 18-5-2016) παιχνίδι (Γαρδίκι Θεσπρωτίας-Ελευθεροχώρι Τρικάλων 1-1 μπαράζ ανόδου Γ’ Εθνική), σε ποιότητα F.HD αλλά στο κανάλι μας στο You Tube θα ανέβει στα 720p λόγω μεγάλου όγκου δεδομένων, σε 1ο και 2ο ημίχρονο.

Στην περιγραφή ο Χριστόφορος Παπαθανασίου και στην κάμερα ο Νίκος Σαλέπης.

Τώρα ΔΕΙΤΕ το ενδεικτικό βίντεο  που περιλαμβάνει τα 2 γκολ, το δοκάρι, το αμφισβητούμενο χέρι για τους γηπεδούχους που σφύριξε στο 95′ ο διαιτητής, μετά από υπόδειξη του επόπτη και δεν τους δικαιώνει, με λεπτομέρεια πως έγιναν οι φάσεις, σε ποιότητα F.HD.

Επίσης θα δημοσιευτούν κι άλλες φωτογραφίες.

Για να δείτε το 1ο μέρος των φωτογραφιών με 80 στάσεις και τις λεπτομέρειες του αγώνα ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ.

Τα ΒΙΝΤΕΟ είναι μια ευγενική χορηγία “Χοιρινά ΑΓΓΕΛΗΣ” στο Ελευθεροχώρι Τρικάλων.